W świątecznym nastroju

Koniec grudnia to niewątpliwie jeden z najbardziej radosnych okresów w całym roku. Witamy wtedy zimę, spotykamy się z Mikołajem i wspólnie świętujemy.

Przez kilka ostatnich tygodni sporo się wydarzyło na Wyspie w Schiller Park. Nasi podopieczni wzięli udział w pięknych Jasełkach. Józef i Maryja witali gości, wśród których byli Trzej Królowie, pasterze, dzieci, aniołowie, Mikołaj oraz owieczki. Milusińscy zaśpiewali kilkanaście kolęd i pastorałek, dostarczając nam wielu wzruszeń i uśmiechów. Jesteśmy wszyscy bardzo dumni z naszych małych aktorów. Rodzicom i ich Pociechom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, świętowanie, życzenia i upominki.

21 grudnia nasze przedszkole odwiedziła Pani Zima. Śnieżnobiała królowa opowiadała najmłodszym o zmieniających się porach roku, zachęcała do zabawy śnieżkami, zatańczyła I zaśpiewała. Wręczyła też każdemu drobny podarunek.

Zaraz po Zimie, Wyspę odwiedził Mikołaj w towarzystwie przedstawicieli lokalnych departamentów policji oraz straży pożarnej. Świętemu w rozdawaniu prezentów pomagał burmistrz Schiller Park, Nick Caiafa. Mali uczniowie zaśpiewali Świętemu kilka piosenek i wręczyli pamiątkowe kartki. W zamian otrzymali upominki i uściski. Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe odwiedziny!

Przed nami okres podsumowań i sylwestrowej zabawy.