O oddziale | Hanover Park

YouTube video

Nasze przedszkole działa w Hanover Park. Położone jest w miejscu spokojnym, bezpiecznym i oddzielonym od ulicznego ruchu. Naszymi atutami są przede wszystkim wolnostojący, duży budynek, przytulne wnętrza, okazały plac zabaw, sympatyczny i wysoko wykwalifikowany personel oraz małe i aktywne grupy.

Do przedszkola uczęszczają dzieci z okolicznych miasteczek. Placówka czynna jest od godz. 7:00 rano do 6:00 wieczorem

Oferta edukacyjna
  • zajęcia logopedyczne
  • język angielski
  • zajęcia ogólnorozwojowe (plastyczne, artystyczne, rytmiczno – muzyczne, gimnastyczne)
  • praca indywidualna i wychowawcza

Całe otoczenie jest starannie przygotowane, aby umożliwić dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju. Chcemy, aby było to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać kontakty towarzyskie.

W naszej codziennej pracy wspierają nas też rodzice wychowanków. Nasza placówka cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem w środowisku lokalnym, o czym świadczą artykuły w prasie lokalnej. Największą zaś nagrodą za naszą pracę są uśmiechy dzieci oraz zadowolenie rodziców i postępy dzieci w szkole podstawowej .

Krótka historia przedszkola

Wyspa Dzieci Kids Island Adventures w Hanover Park rozpoczęła swoją działalność edukacyjną w listopadzie 2015 roku. W otwarciu przedszkola uczestniczyła delegacja z miasteczka Hanover Park, lokalna prasa i telewizja.

Baza przedszkola

Przedszkole posiada 6 bardzo dobrze wyposażonych w meble oraz pomoce dydaktyczne sal dydaktycznych . Sale są przestronne, kolorowe, spełniające wymogi bezpieczeństwa.
Obiekt wraz z placem zabaw jest monitorowany, co wpływa na bezpieczeństwo na terenie przedszkola. W przedszkolu zamontowany jest system domofonu w trosce o bezpieczeństwo.

W przedszkolu zatrudnia się nauczycieli zgodnie z kwalifikacjami. Nauczyciele korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem działalności w kolejnych zakładkach na naszych stronach www. Jednakże najlepszym rozwiązaniem byłaby osobista wizyta w naszym przedszkolu. Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem (224) 636-6667