Luty dla wielu kojarzy się z miłością i przyjaźnią, głównie za sprawą Walentynek. W naszych przedszkolach odbyły się wspaniałe celebracje tego święta.

unnamed4                O tym, jak bawiły się maluchy w Northbrook pisaliśmy wcześniej. Pora zaprezentować także milusińskich z Schiller Park i Hanover Park. Mali podopieczni wzięli udział w wielu zabawach tanecznych. Nie obyło się bez piłek, balonów, gier zręcznościowych i chust animacyjnych. Były też opowiadania, projekty plastyczne i piosenki. Oczywiście uroku dodawała piękna dekoracja oraz ramki na pamiątkowe zdjęcia. Dzieci wspaniale się bawiły i obdarowały równieśników upominkami. Anglojęzyczne grupy Odkrywców w Schiller Park i Hanover Park czytały również ciekaw20180213_132634e książeczki i malowały karty dla swoich przyjaciół. Wiele maluchów wzięło też udział w konkursie walentynkowym na najpiękniej udekorowane serce (Hanover Park/ Schiller Park). Uczestnikom gratulujemy pomysłowości! Wszystkie prace były naprawdę piękne i długo mogliśmy je podziwiać.

Misie w Schiller Park oprócz Walentynek, mówiły także o zimie, badając wielkie sople lodu, oraz o cyrku. Milusińscy przIMG_1345ebrali się nawet za klauny! Podobnie zresztą jak maluszki w Hanover Park. Misie odwiedził tam bowiem wesoły pajacyk, który robił z balonów przeróżne cuda.

Przed nami spotkania z kolejnymi ciekawymi gości, w tym Kotem Protem, panią higienistką i leprekonami.