Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek!

20180119_135513“Babciu! Dziadku! Teraz wnuki macie, które tak kochacie!” – śpiewały nasze przedszkolaki. Pod koniec stycznia dzieci celebrowały piękne polskie święta – Dzień Babuni i Dziadziunia.

W każdej z naszych lokalizacji odbyły się wzruszające, czasem zabawne, ciepłe uroczystości (Northbrook/ Schiller Park/ Hanover Park). Nasi milusińscy przygotowali wiersze i piosenki, by okazać swoim ukochanym Babciom i Dziadkom wdzięczność i miłość. Miłe spotkania pełne też były wspólnych zabaw tanecznych i plastycznych, konkursów, uścisków i rozmów. Maluchy obdarowały dostojnych Gości własnoręcznie zrobionymi upominkami w tym laurkami i kwiatami. Oczywiście każdy mógł spokojnie napić się kawy i poczęstować ciasteczkiem w prawdziwie domowej, wesołej atmosferze.20180125_121212

Warto dodać, że zorganizowaliśmy także konkurs na najpiękniejszy portret Babci i Dziadka. W Schiller Park urocze prace można było podziwiać na specjalnej wystawie. Wszyscy uczestnicy zostali oczywiście nagrodzeni – serdecznie im gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie i kolejne wspaniałe wspomnienia. Wszysktim Najdroższym Babuniom i Dziaduniom pragniemy raz jeszcze złożyć gorące życzenia – szlachetnego zdrowia, spokojnych, pełnych słońca dni, uśmiechów, radości małych i dużych oraz pociechy z wnucząt.

Zapraszamy do obejrzenia pięknych dziecięcych przedstawień!

NORHTBROOK:

HANOVER PARK:
SCHILLER PARK: