Wakacyjne podróże – te małe i te duże!

Wakacje to czas odpoczynku, czas kiedy cieszymy się wspaniałą letnią pogodą i chłodzimy zimną lemoniadą tak jak przedszkolaki w Hanover Park. Zanim wybierzemy się na upragniony urlop powinniśmy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, jakie powinniśmy zachować podczas letniego wypoczynku. O tym jakich zasad powinniśmy przestrzegać uczyli milusińskich w Algonquin zaprzyjaźnieni policjanci i strażacy.

Teraz jesteśmy już gotowi na wakacyjne przygody. 

W wspaniałą podróż w głąb oceanu wybrały się Smerfy w Schiller Park. Milusińscy poznawali tajemnice dna oceanu, podziwiali piękną rafę koralową. Żądni przygód udali się także na słoneczne Hawaje! A to heca! Spotkali tam także przedszkolaków z Northbrook. Wszyscy bawili się wspaniale tańcząc taniec hula i próbując hawajskich smakołyków.

Ahoj przygodo! Na poszukiwanie pirackiego skarbu udały się przedszkolaki w Algonquin. Choć nie jest łatwo odnaleźć drogocenny skarb, jednakże dzięki znalezionej  mapie i to zadanie okazało się niezbyt trudne dla naszych milusińskich. “Hej ho, hej ho, jest nas tu piratów 100!” śpiewały maluchy, ciesząc się z znalezionych kosztowności.

To nie koniec dalekich podróży- udało nam się także zwiedzić Australię (Hanover Park), Japonię (Algonquin), Dziki Zachód (Northbrook) … a wakacje wciąż trwają, wiele przygód przed nami…

Wróćmy na chwilę z naszych wakacyjnych podróży i zatrzymajmy się w murach przedszkola w Algonquin. Świętowano tam roczek działalności przedszkola! tak to już rok – wszystkiego najlepszego dla Wyspy Dzieci w Algonquin! Z tej okazji odwiedził maluchów Artur z zaprzyjaźnionego Wonderplay&Cafe. Był to dzień pełen atrakcji dla naszych milusińskich.