Świętujemy Wielkanoc

Kolorowe pisanki, pachnące babki, słodkie mazurki a przede wszystkim ciepłe spotkania w gronie rodziny i przyjaciół – tak celebrujemy Wielkanoc. Nasze przedszkolaki w Schiller Parkprzygotowywały się do tych Świąt przez cały tydzień.

Misie posadziły rzeżuchę, udekorowały piękne koszyczki i pokolorowały pisanki. Odkrywcy przygotowali nawet uśmiechnięte zajączki, próbując owocowych jelly beans. W środę uroczy Wielkanocny Królik odwiedził wszystkie grupy (Bystrzaki/ Podróżnicy / Smerfy/ Misie/ Poszukiwacze/ Odkrywcy/ Krasnale). Przedszkolaki szukały ukrytych w salach jajeczek z niespodziankami. Nie obyło się bez wspólnych tańców, zdjęć i przytuleń. Nasi milusińscy wspaniale udekorowali także korytarz, biorąc udział w wielkanocnym konkursie. Pojawiły się barwne pisanki, koszyczki, króliczki i kurczaczki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową nagrodę. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział! Przed nami konkurs ekologiczny.

Na podwórku robi się coraz cieplej, więc myślimy już nie tylko o dekorowaniu wnętrza naszego przedszkola, ale także o zadbaniu o pobliskie grządki. Zachęcamy do tego, by przynieść kwiaty do wspólnego sadzenia wokół budynku. Dziękujemy za wszelkie roślinki! Poszukiwacze próbowali niedawno swoich sił w ogrodnictwie, sadząc nasionka. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.