Wyspa-11 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Pozwolimy sobie jednak powrócić na chwilę do tego wspaniałego wydarzenia. Wyspa Dzieci wzięła bowiem udział w tej charytaywnej akcji.

Dobrze znane już czerwone serduszka i puszki znaleźć można było we wszysktich naszych lokalizacjach. Dzieci razem z rodzicami mieli więc okazję do tego, by wesprzeć noworodki w Polsce. W Northbrook milusińscy przygotowali piękne prace plastyczne, które zdobiły przedszkole. W Hanover Park odbyła się nawet rodzinna impreza, czyli mini sztab. Najmłodsi świetnie się bawili w towarzystwie Olafa, Elsy i Any. Byłe też aukcje wspaniałych dziecięcych arcydzieł, domowych wypieków i certyfikatów, gry i zabawy taneczne, zdjęcia oraz kącik plastyczny. WOŚP-owe serduszko udało się  natomiast wylicytować za $400 w naszej siostrzanej 20180112_142547Polskiej Sobotniej Szkole im. Jana III Sobieskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, darczyńcom i osobom zaangażowanym w tę akcję. Dziękujemy za wielkie serca, mile spędzony czas i pomoc tym bardziej potrzebującym. Wspólnie grać będziemy znowu za rok!