Egzotycznie, wśród zwierząt i na morzu

Za nami lipiec – a wraz z nim mnóstwo przygód i wspaniałych przeżyć.

IMG_2644Nasze przedszkolaki w Schiller Park odwiedziły Afrykę. Podróżnicy uczyli się o zwierzętach mieszkających na safari i tubylcach, a Misie robiły grzechotki, bransoletki oraz węże. Dzieci spotkały także dzikie zwierzęta. Przedszkole odwiedził bowiem Jon z Traveling World of Reptiles. Przywiózł ze sobą niezwykłych i bardzo sympatycznych gości – węża boa, żółwia, jaszczurkę, iguanę, ropuchę i pytona. Maluchy mogły pogłaskać a niekiedy nawet potrzymać te gady i płazy. Taką wspaniałą, radosną i pełną wrażeń lekcję zapamiętają na długo!IMG_2879

Podopieczni w Northbrook zamienili się natomiast w wilki morskie. Dzieci przebrały się za żeglarzy i piratów: wykonały piękne nakrycia głowy i próbowały swoich sił za sterem.

8796f00f-cdcd-4fb3-8a10-63a1cf53f78aA maluchy z Hanover Park udały się niedawno na wycieczkę do Kohl Children’s Museum w Glenview. Mogły tam bawić się w sklep czy szpital, budować, czytać i ćwiczyć spostrzegawczość. Nie zabrakło też zabaw zręcznościowych i motorycznych. Milusińscy wspaniale spędzili czas. Później przyszła pora na chwilę wyciszenia. Przedszkole odwiedziła bowiem BabciIMG_4192a jednego z naszych uczniów, która zorganizowała pokaz Tai Chi połączony z niecodzienną lekcją. Poznawanie innych kultur poprzez muzykę i zabawę to czysta przyjemność. Serdecznie dziękujemy Kochanej Babci za odwiedziny i przemiłe spotkanie.

37864329_2172388339457695_4034178951961116672_nNa zakończenie wieści z naszej najnowszej placówki w Algonquin. Tam odbyło się niedawno hawajskie przyjęcie. Dzieci uczyły się tańca luau, robiły kwieciste naszyjniki, piły lemoniadę i zajadały się owocową sałatką. Było kolorowo, smacznie i bardzo wesoło! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w nasze progi. Rejestracja w Algonquin wciąż trwa. Poniżej można obejrzeć krótkie filmiki z naszego nowego przedszkola. Odwiedźcie nas już dziś!

Zapraszamy do Algonquin!

[line]