Żegnajcie, wakacje!

IMG_0483Wszystko co dobre, szybko się kończy- i tak też jest z wakacjami. Już za kilka dni rozpoczniemy nowy rok szkolny. Zakończmy więc sezon letniej laby wspominając nasze ostatnie przygody.

Wyspa Dzieci w Alqonguin zamieniła się w Dziki Zachód. Byli oczywiście kowboje i Indianie. Dzieci rzucały do celu, “jeździły konno” i robiły czapki szerIMG_2975yfa. Nie zabrakło też pięknej dekoracji rodem z Wild West. I-ha!

A maluchy w Schiller Park przeniosły się pod namiot. Misie z radością biwakowały i oglądały świat przez własnoręcznie zrobione lornetki. Podróżnicy zrobili nawet małe ognisko, przy którym piekli pianki marshmallows. Wcześniej odwiedził ich także nurek, który opowiadał o bajkowym podmorskim świecie.

20180824_142735Jak zawsze pod koniec sierpnia nie obyło się bez wzruszeń i pożegnań, ale także miłych wizyt absolwentów. Do Podróżników przybył Sebastian, który ćwiczył z młodszymi kolegami, czytał im bajki i bawił się. Jest nam zawsze bardzo miło, gdy nasi kochani byli uczniowie nas odwiedzają. Dziękujemy i zapraszamy!

Przed nami ostatni długi weekend wakacji, a potem… przysłowiowy pierwszy dzwonek. Już cieszymy się na rozpoczęcie nowej edukacyjnej przygody! Mamy nadzieję, że Wy też. To będzie wspaniały rok!