Zakończenie roku u Odkrywców – Schiller Park

W środę 17 czerwca, ODKRYWCY- grupa kindergarten z SCHILLER PARK oficjalnie zakończyła rok szkolny 2019/2020. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją nie mogliśmy uczcić tego wspaniałego wydarzenia uroczystą akademią w obecności rodziców, jak co roku. Jednak, pomimo narzuconych nam ograniczeń, nie pozwoliliśmy przeminąć tej ważnej chwili bezpamiętnie.

Nietypowe zakończenie roku odbyło się w pięknie udekorowanej klasie Odkrywców. Nasi wspaniali, elegancko ubrani uczniowie rozpoczęli świętowanie swego ostatniego dnia w kindergarten od wykonania tradycyjnej rozgrzewki, obejrzeli filmik- niespodziankę oraz przepięknie odśpiewali wzruszająca, pożegnalną piosenkę. 

“Okrzykom radości oraz wybuchom śmiechu nie było końca”

Następnie nasi milusińscy otrzymali dyplomy, foldery oraz pamiątkowe zdjęcia. Wisienką na torcie było przyjęcie zorganizowane przez wychowawczynie Odkrywców, p. Sylwię Wilk i p. Sare Sieminski. Przy pięknie nakrytym stole, Odkrywcy wraz ze swoimi nauczycielkami wspominali wspólnie przeżyte chwile, zajadając się przepysznymi, domowej roboty babeczkami z bitą śmietaną i popijając orzeźwiającą lemoniadę. Okrzykom radości oraz wybuchom śmiechu nie było końca.

Dziękujemy bardzo zarówno Absolwentom jak i ich Rodzicom za wspaniały wspólny rok; za codzienny uśmiech, wsparcie, cudowną współpracę i wszystkie niezapomniane chwile. Naszym drogim uczniom życzymy wielu sukcesów w szkole i prosimy, abyście nie zapomnieli o nas i odwiedzali nasze przedszkole ponieważ czekamy na Was zawsze z otwartymi rękami. Jesteśmy z Was bardzo dumni. GRATULACJE !

Filmowa niespodzianka

O oto jeszcze jedna NIESPODZIANKA, która powstała dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób:

P. Sylwia Wilk wybrała wiersz i piosenkę oraz rozdzieliła role, p. Asia Szepelawy rozesłała scenariusze, dzieci pięknie się nauczyły, rodzice nagrali, a p. Tomasz Poplawski umiejętnie poskładał to wszystko w jedna całość.

Zobacz galerię