Witamy w nowym roku szkolnym!

Za nami już połowa września i choć byliśmy dość cicho przez kilka ostatnich tygodni, to wcale nie znaczy, że było spokojnie. Wręcz przeciwnie! Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny a wraz z nim powitaliśmy nowe wyzwania.

W naszych placów20180905_141703_1536370807024kach skupiamy się teraz na poznawaniu Przedszkolaków oraz ich Rodzin, nawiązywaniu nowych znajomości i ustalaniu zasad panujących w klasie i szkole. Milusińscy poznają swoich nauczycieli i sale, przyzwyczajając się do nowego rytmu dnia. Wrzesień to miesiąc pełen wrażeń i emocji.

Podróżnicy w Schiller Park poznają kodeks20180911_123751 przedszkolaka, uczą się korzystania z różnych materiałów i nazywają szkolne przybory. Podobnie zresztą jak Odkrywcy. Uczniowie Kindergarten rozpoczęli już naukę pisania i liczenia. Dzieci piszą jednak nie tylko ołówkiem, ale także palcem w miodzie czy musie jabłkowym. Budują także literki z klocków, wspólnie malują i słuchają opowiadań.

Przed nami wiele wspaniałych przygód, szczytów do zdobycia i wiedzy do zgłębienia. Życzymy więc wszystkim – Rodzicom, naszym kochanym Podopiecznym i Nauczycielom owocnego, bezpiecznego, radosnego nowego roku szkolnego!