20171229_102859Fajerwerki zgasły, Sylwester za nami, a więc wkroczyliśmy w kolejny rok. Jesteśmy pełni entuzjazmu i z niecierpliwością czekamy na to, co nam przyniesie.

Przedszkolaki w Northbrook 2018 powitały iście karnawałowo, biorąc udział w kostiumowym balu. Wspaniale przebrane maluchy tańczyły, bawiły się w kółeczku i w parach. Falę śmiechu wywołały zabawy z paniami. Sylwestrowy zawrót głowy obejrzeć można na zdjęciach. Dobrych humorów popsuć nam nie mogły nawet siarczyste mrozy!

20180104_104211A mówiąc o niskich temperaturach… Dzieci z Schiller Park poznawały w pierwszym tygodniu stycznia zwierzęta polarne. Wycieczka po krainie lodu bardzo im się spodobała. Robiły oryginalne prace, opowiadały o mieszkańcach Arktyki i Antarktydy, oglądały książki i bajki przyrodnicze. Była to wspaniała “wycieczka”.

Na zakończenie proponujemy krótką podróż… w czasie. Na chwilę przenieśmy się do Schiller Park i wspomnijmy jasełkowe przedstawienie. Tego dnia  występ naszych milusińskich oglądał bowiem burmistrz miasteczka, Nick Caiafa. Krótką relację obejrzeć można dzięki uprzejmości Telewizji Polvision. Miłego odbioru!

Wszystkim naszym Kochanym Podopiecznym, ich Rodzinom, Nauczycielom i Przyjaciołom pragniemy złożyć gorące życzenia – dużo zdrowia, uśmiechu i pogody na każdy dzień Nowego Roku. Niech spełnią się marzenia i plany, a los zawsze Wam sprzyja.