W rytmach karnawału, na biegunie północnym i w bajkowej krainie

Styczeń to w naszym przedszkolu czas karnawału i czas zabawy! W przedszkolu w Hanover Park odbył się prawdziwy bal karnawałowy. Przybyła cała plejada bajkowych gwiazd: księżniczki, wróżki, zwierzątka, Spider-man i długo by tu jeszcze wymieniać…Bal trwał do samego obiadku. Ah, w karnawale to są świetne bale!

Księżniczki, wróżki i inne bajkowe postacie tak dobrze bawiły się na karnawałowym balu, że postanowiły zostać u nas na dłużej. Zabrały nas do krainy baśni i bajek. Krasnale z Hanover Park i Algonquin jak na Krasnaludków przystało, spotkały tam nikogo innego jak samą Królewne Śnieżkę. Wyprawa do krainy baśni i bajek była dla przedszkolaków wspaniałym przeżyciem. Poznały także historię Czerwonego Kapturka przedstawioną w orginalny sposób przez swoje nauczycielki, bajkę o Brzydkim Kaczątku z wspaniałym morałem oraz historię jelonka Bambiego i Kota w Butach. Choć bajki to tylko bajki, jednak bardzo duzo nas uczą. Pamiętajmy, aby czytać naszym dzieciom jak najwięcej!

To nie koniec styczniowych przygód w naszym przedszkolu. Odkrywcy postanowili wybrać się na  mroźną wyprawę, bo aż na sam biegun północny. Poznali tam uroki życia zwierząt polarnych oraz warunki życia ludzi. Brrr….. jednak było tam dla nas trochę za zimno, wolimy nasze cieplutkie przedszkole!

A przed nami miesiąc luty… miesiąc miłości i kolejnych, wspaniałych przygód…