Uśmiechnij się!

Dante Alighieri powiedział kiedyś, że “Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka”. Trudno się z tym nie zgodzić, szczególnie, gdy widzi się roześmiany wzrok swojej pociechy.

Na początku czerwca obchodziliśmy jedno z naszych ulubionych świąt – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia we wszystkich naszych lokalizacjach na milusińskich czekały specjalne atrakcje. Mali podopieczni w Northbrook i Schiller Park (Misie/ Bystrzaki/ Podróżnicy) dali upust swojej energii, skacząc w dmuchanych zamkach. Po obiadku czekał na nich słodki deser – owocowe lody! A żeby tego było mało, przedszkolaki otrzymały w prezencie książeczki. Było bardzo wesoło, słonecznie i beztrosko. I takiego właśnie wspaniałego dzieciństwa, pełnego przygód i śmiechu życzymy wszystkim naszym kochanym maluchom!

Na początku czerwca dzieci rozmawiały też o domach. Dowiedziały się jak różnorodne mogą być budynki mieszkalne, a także co i kogo można w nich znaleźć. Nasi milusińscy wiedzą też, że nie tylko ludzie mają swoje domy – ale także zwierzęta a czasem nawet rzeczy (jak np. samochody). A domem każdego z nas jest ciało, więc trzeba o nie dbać!

Przed nami graduacja i wzruszający czas pożegnań. A potem – hej, przygodo! Witaj letnia jutrzenko!