Tanecznym krokiem w stronę słońca

Pożegnaliśmy już rok szkolny, a wraz z nim zajęcia dodatkowe. Zakończyliśmy tym samym kolejny rok zajęć Teatru Tańca Marzeny Pol.

Photomadox85Uwieńczeniem ciężkiej, całorocznej pracy młodych artystek z grup Akcent, Pląs, Gracja i Wyobraźnia był piękny występ w ramach VI Wiosennych Prezentacji. Koncert, pełen oryginalnych choreografii, odbył się w amerykański Dzień Mamy na scenie teatru przy szkole średniej im. Św. Patryka w Chicago. Dziewczynki, ubrane w bajeczne kostiumy, zaprezentowały swoje zdolności, opowiadając o kolorach. Później przedstawiły niezwykle wzruszającą opowieść “Dziewczynki z zapałkami”. Niejednego widza naszła refleksja na temat odpowiedzialności za innych, szczególnie tym mniejszych i potrzebujących.

W czerwcu odbyły się natomiast zajęcia otwarte. Pani Marzenka poprowadziła IMG_8393 (2)ciekawą lekcję tańca dla najmłodszych baletnic, zachęcając je do dalszego rozwoju swoich umiejętności i zasiewając kolejne ziarenka pasji.

Serdecznie dziękujemy drogim uczestniczkom za kolejny, wspaniały rok współpracy, a Pani Marzenie Pol za jej pracę, pomysły, serce i wyrozumiałość. Już z utęsknieniem czekamy na wznowienie zajęć Teatru Tańca.