Święta wielkanocne z jajkiem i zającem

IMG_4994O pisankach, mazurkach, święconce, palemkach i baziach mówiły pod koniec marca nasze przedszkolaki. To oczywiście za sprawą Świąt Wielkanocnych.

Dzieci poznawały polskie i amerykańskie tradycje związane z Wielkanocą. Podróżnicy w Schiller Park malowali wydmuszki, a Odkrywcy siali rzeżuchę i dekorowali koszyczki. Oczywiście na Wyspie Dzieci pojawił się również uwielbiany przez wszystkich Króliczek. W Hanover Park odwiedzwił każdą grupę, a w Schiller Park wziął udział w  wielkim poszukiwaniu jajeczek na świeżym powietrzu. Upominki rozdał także milusińskim w Northbrook.

20180327_114149_1522191645684W naszych placówkach odbyły się także konkursy na najpiękniejsze ozdoby i jajka (Hanover Park/ Schiller Park). Podziwiać można było wiele oryginalnych prac wykonanych, wykonanych dowolną techniką. Każdy  uczestnik otrzymał nagrodę, która na pewno zachęci go do tworzenia kolejnych kreatywnych projektów.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Maluszkom, ich Rodzinom, Nauczycielom i Przyjaciołom wiosenne życzenia – dużo optymizmu, nadziei, wiary i miłości oraz wielu błogosławieństw. Niech ten świąteczny, radosny nastrój towarzyszy Wam na co dzień.