Świątecznie i sylwestrowo!

Zabiegani, ale uśmiechnięci przywitaliśmy niedawno Nowy Rok. Wszystkim kochanym Podopiecznym oraz ich Rodzinom, Przyjaciołom, Pracownikom, Dyrekcji i Nauczycielom życzymy zdrowia, samych wspaniałych chwil, spełniających się marzeń oraz wielu powodów do radości. Niech 2019 będzie jeszcze lepszy i szczęśliwszy niż 2018! Zanim opowiemy o polarnej krainie, przygotowaniach do Dnia Babci i Dziadka oraz o tym, co tu i teraz – wspomnijmy przez chwilę koniec grudnia.
Najmłodsze przedszkolaki z Schiller Park dzielnie przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Robiły dekoracje i malowały cudne pierniczki. Słodkości nie zabrakło także w grupie Odkrywców. Uczniowie Kindergarten przygotowali wspólnie piernikowe ciasto, poznając przy tym zapachy korzennych przypraw. Później mieli okazję do tego, by skosztować świątecznych wypieków. Okazały się one niezwykle smaczne. Piernikowe ludziki zniknęły w mgnieniu oka!
A po wizycie Mikołaja, przyszła pora na pożegnanie Starego Roku. Była rozmowa o upływie czasu, odliczanie do 12, wycinanie czapek i malowanie fajerwerków. I co najmilsze – wspólne świętowanie i dyskoteka z prawdziwym DJ-em (tu serdeczne podziękowania kierujemy w stronę p. Bezhnara, tatusia jednego z naszych Krasnoludków, który zorganizował nam bal).
Przed nami Nowy Rok i mnóstwo kolejnych atrakcji. Jesteśmy na nie gotowi!