Słonecznie, radośnie, wakacyjnie!

Lipiec na naszej Wyspie jest pełen wrażeń. Zwiedzamy bowiem dalekie kraje, poznajemy świat, udajemy się na wycieczki a przy tym wspaniale się baIMG_2761wimy.

Na początku miesiąca odwiedziliśmy piękne hawajskie wyspy. Misie w Northbrook wzięły udział w przedszkolnej zabawie. Podobnie zresztą jak maluchy w Hanover Park. Dzieci zrobiły piękne naszyjniki i stroje, które prezentowały 37180586_10160510973520459_5541565992997486592_nrodzicom i przyjaciołom. Wielka hawajska uczta odbyła się także w Schiller Park. Wzięli w niej udział Bystrzaki i Podróżnicy. Dzieci smakowały letnich owoców, tańcząc luau. Odkrywcy i Poszukiwacze również zorganizowali przyjęcie. Nasi podopieczni mogli samodzielnie skomponować owocoIMG_4615wą sałatkę. Były ananasy, kiwi, truskawki, mango, jabłka i arbuzy. Najstarsi uczniowie zrobili też aktywny wulkan! Dużym powodzeniem cieszyły się gry sportowe – limbo i kręgle zbijane kokosem. Najmłodsze dzieczaki, czyli Misie – nie pozostały w tyle. Wyklejały bowiem ananasy i z radością bawiły się w piasku.

IMG_9664W czasie lipcowych zajęć milusińscy biorą też udział w licznych zabawach z wodą. Misie w Hanover Park chętnie korzystają z natrysku w ramach “splash time”. A Odkrywcy w Schiller Park uczą się pływać przy pomocy lokalnych ratowników.

IMG_5018Za nami już także pierwsza wycieczka wakacyjnego sezonu. Przedszkolaki z Schiller Park 13 lipca odwiedziły bowiem wspaniały park Morton Arboretum w Lisle. Dzieci szukały trolli, wspinały się po skałkach i pajęczynach, chodziły po zwodzonych mostach, chowały w jaskini i oczywiście spacerowały, zażywając słońca i świeżego powietrza.

Jeszcze więcej atrakcji przed nami! Wycieczki do Azji, spotkania ze zwierzętami oraz kolejne małe podróże. Zapraszamy!