“Pożegnamy przedszkole…

… pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie” – śpiewały w połowie czerwca przedszkolaki. Pożegnaliśmy niedawno rok szkolny a wraz z nim naszych drogich absolwentów.
IMG_6509W Northbrook, Hanover Park oraz Schiller Park odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. Uczniowie polskojęzycznych grup czterolatków ukończyli przedszkolny program – czeka na nich teraz zerówka. Anglojęzyczne grupy wybierają się natomiast do Kindergarten (pięciolatki) bądź pierwszej klasy (sześciolatki).
Każda lokalizacja przygotowała piękny i wzruszający program. Mali uczniowie, ubrani elegancko w togi, śpiewali, recytowali, tańczyli i odgrywali role aktorskie, pokazując rodzicom, jak wiele się nauczyli i jak dobrze bawili na Wyspie Dzieci. Milusińscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Filmy video upamiętniające te miłe chwile obejrzeć można na naszym kanale YouTube (linki zamieszczone są poniżej).IMG_7614
W imieniu całego Grona Pedagogicznego, naszym Kochanym Absolwentom pragniemy pogratulować i raz jeszcze złożyć najlepsze życzenia zdobywania kolejnych szczytów wiedzy i wielu sukcesów w szkole. Dziękujemy Wam, nasi Mili, za tyle wspólnie przeżytych chwil, ciekawych lekcji i radosnych zabaw. Trudno nam rozstać się z Wami – mamy więc nadzieję, że będziecie o nas pamiętać i odwiedzać. Jesteśmy z Wam dumni!
Niezastąpionym Nauczycielom dziękujemy natomiast za okazywane serce, cierpliwość i pomoc. Dziękujemy za wspomaganie rozwoju naszych największych skarbów, dbanie o ich dobro i bezpieczeństwo oraz zachęcanie do nauki.
Przed nami zasłużone i wyczekane wakacje – więc nie mówimy do widzenia. Do zobaczenia wkrótce!

[line]

[line]

[line]

[line]

[line]

[line]

[line]