“Jesteś Mamo skarbem mym!”-

33170077_10160300633995459_5484006048182304768_n-śpiewały nasze przedszkolaki w połowie maja, radośnie świętując Dzień Mamusi.

W Hanover Park, Schiller Park oraz Northbrook odbyły się miłe uroczystości. Nasi podopieczni wraz z wychowawcami przygotowali wzruszające programy słowno-muzyczne. Nie obyło się bez kostiumów, kolorowych dekoracji, ręcznie wykonanych upominków i portretów. Najmłodsi wyśpiewali i odtańczyli wszystkie uczucia, które składają się na jedno, jedyne w swoim rodzaju słowo – “mama”. Po radosnych spotkaniach przyszedł czas na poczęstunek i wspólną zabawę.

Smerfy w Schiller Park przygotowały bransoletki, a Misie wspólne rysunki. Odkrywcy cały tydzień opowiadali o swoich mamusiach, pisząc o nich, przygotowując dla nich niespodzianki i wcielając się w różne role.

Serdecznie dziękujemy Kochanym Gościom za wizytę i ciepłe słowa. Maluchom gratulujemy wspaniałych występów (zapraszamy do ich obejrzenia na naszym kanale YouTube – linki poniżej). Mamusiom pragniemy złożyć najlepsze życzenia – wielu radosnych chwil, nieustającej pociechy z latorośli, spokoju, zdrowia i spełniających się marzeń.

SCHILLER PARK:

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

NORTHBROOK:
YouTube video