Graduacja grupy Kindergarten – „WYNALAZCY” w Wyspie Dzieci Schiller Park

W czwartek 28 maja 2021 roku w Wyspie Dzieci – Schiller Park, odbyła się uroczysta graduacja klasy Kindergarten – Wynalazców.
Niektóre dzieci trafiły do naszej Wyspy dopiero we wrześniu, ale większość przeszła wszystkie etapy naszego przedszkola od najmłodszej grupy wiekowej – Misie, aż doszła do graduacji na etapie Kindergarten.
Podziękowania płyną do wychowawców grupy Wynalazców – Pani Sara Sieminski oraz Pani Katarzyny Stadnik. Był to rok wyjątkowy, rok bardzo trudny, rok w którym nieraz trzeba było stawić czoła rożnym przeszkodom i wyzwaniom związanym z epidemią koronawirusa, z którą nadal niestety walczymy. Ale pomimo tych wszystkich przeciwności spisaliście się wszyscy na medal!
Podczas Waszych zajęć było mnóstwo wspaniałych chwil, które z pewnością zapamiętacie na długie lata. Bo to Wyspa Dzieci była Waszym drugim domem, a Wasi nauczyciele – drugimi rodzicami. Nauczyciele zrobili wszystko co w ich mocy aby jak najlepiej przygotować Was do przekroczenia progu szkoły. Mamy nadzieje, że pomimo wielu przeszkód, wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące i lata z uśmiechem na twarzy.
Kochane dzieci… Skończyłyście swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie że stając się uczniami, nie przestajecie być również dziećmi.

Życzymy Wam, abyście w nowej szkole znaleźli miejsce dla siebie, odnaleźli nowych równie wspaniałych kolegów, a nawet przyjaciół.
A teraz zapraszamy na relacje video i fotograficzną uroczystej graduacji grupy Wynalazców

Poloneza czas zacząć …