Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań… 

W piatek 10 czerwca, 2022 roku  odbyło się uroczyste pożegnanie roku szkolnego 2021/2022. W naszym przedszkolu tradycją jest, że graduuja grupy polskojęzyczne – Bystrzaki oraz Podrożnicy , jak rownież graduuja grupy anglojęzyczne, czyli Kindergarten – Odkrywcy i Wynalazcy. Grupy Kindergarten opuszczają już całkiem nasze mury. Niesamowite, jak ten rok szybko nam zleciał. Było wiele różnych wydarzeń, uroczystości, akcji – może to dlatego… najważniejsze, że był to rok bez ograniczeń pandemicznych. 

Podczas uroczystosci pożegnania były wiersze, piosenki. Dzieci we wszystkich grupach zatańczyły poloneza. Grupy młodsze polskojęzyczne były odświętnie ubrane, natomiast grupy Kindergarten pięknie prezentowały się ubrane w togi. Podziękowaniom nie było końca. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Mamy nadzieję , że to będzie dla nich wspaniała pamiątka z przedszkola. Dziękujemy wszystkim za piękne kwiaty, życzenia i słodkości zrobione przez rodziców ❤️

❤️ Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu przedszkola- mamy nadzieję, że nam się to udało. Część dzieci z nami zostaje podczas wakacji i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do pierwszej klasy prosimy o odwiedzanie przedszkola – my zawsze czekamy na was z otwartymi ramionami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmów z graduacji naszych młodych studentów.

Odkrywcy i Wynalazcy
Bystrzaki
Podróżnicy