Żegnaj przedszkole! – Graduacja 2021- Tropiciele na Wyspie Dzieci w Algonquin

Na Wyspie Dzieci w Algonquin odbyła się uroczysta graduacja grupy polskojęzycznej Tropiciele. Był to dla dzieci dzień szczególny- dzień pożegnania z przedszkolem. Wkrótce nasze przedszkolaki rozejdą się do różnych szkół. Część dzieci zostanie jeszcze na Wyspie Dzieci, tym którzy nas opuszczają życzymy powodzenia na dalszych szczeblach edukacji. Ten rok minął bardzo szybko i mimo przeciwności związanych z pandemią, był to czas wypełniony nauką, zabawą, wieloma wspaniałymi przyjaźniami.

Dziękujemy wychowawczyniom grupy Tropiciele: Katarzynie Urbaniak i Tatianie Skorze za uśmiech na twarzy, za trud jaki włożyły w nauczanie Tropicieli. Podziękowania także dla wspaniałych rodziców za współpracę i zaangażowanie w życie grupy i całego przedszkola. Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Wyspy Dzieci w Algonquin – Małgorzaty Karpińskiej, a także dla właścicieli – Pani Moniki Nawrot i Pana Krzysztofa Szczepańca. Dziękujemy za sobre słowo i wielkie wsparcie! Serdeczne podziękowania dla całego grona pedagogicznego Wyspy Dzieci w Algonquin- jesteście wspaniali- to Wy sprawiliście, że Wyspa Dzieci stała się dla przedszkolaków wspaniałym drugim domem!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA WAS KOCHANI TROPICIELE – ZA UŚMIECH I RADOŚĆ!

“Jesteśmy dumne i szczęśliwe, że tak bardzo staracie się mówić pięknie po polsku, a także znacie polskie tradycje i obyczaje. Największą nagrodą za trud włożony w nasze nauczanie będzie dla nas to, że gdy spotkamy się po latach będziemy rozmawiać w ojczystym języku, a wspólnie spędzony czas w przedszkolu wspominać z uśmiechem na twarzy” – powiedziała wychowawczyni grupy Tropiciele Katarzyna Urbaniak.

ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI TROPICIELE!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku z Graduacji!;)