Wszystkie dzieci nasze są! – Dzień Dziecka na Wyspie Dzieci w Algonquin

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni na który czeka każdy przedszkolak! Dlaczego? W naszym przedszkolu na każde dziecko czeka moc atrakcji! I tak też było w piękny wtorkowy dzień na Wyspie Dzieci w Algonquin.

Dzień Dziecka to dzień wesoły i też w naszym przedszkolu bardzo kolorowy! Dzieci w tym dniu mogły przyjść do przedszkola w zwariowanych fryzurach, a także w swoich ulubionych, kolorowych ubrankach. Oj, było bardzo kolorowo!

W ten dzień oczywiście nie mogło zabraknąć też zabawy tanecznej! Maluchy bawiły się w rytm Kaczuszek, Baby Shark, a także utworzyły bardzooo długi pociąg! W tym pociągu można było spotkać niejedną księżniczkę z bajkowego świata!

Nasze przedszkole odwiedziły nie tylko księżniczki, ale też sama KRÓLOWA! Razem z dziećmi w tym szczególnym dniu bawiła się Królowa Parady 3 Maja 2021 – Paulina Kosińska. Dziewczynki miały nawet okazję przymierzyć koronę i poczuć się jak prawdziwa królowa! Dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas przesympatycznej Królowej Paulinie!

Nasze maluchy miały okazję zobaczyć też bardzo zabawny występ magika i klauna! Uśmiechy na twarzach naszych milusińskich były bezcenne! Dziękujemy za ten występ!

Oczywiście w ten dzień nie mogło zabraknąć tego co dzieci lubią najbardziej…. LODÓW! Były pyszne lody, soczysty arbuz i orzeźwiająca lemoniada! Mniam, mniam! Jak miło się orzeźwić po tylu atrakcjach- a była ich jeszcze moc! Zobaczcie sami! Zapraszamy do galerii zdjęć: