WOŚP, specjalne urodzinki oraz Dzień Babci i Dziadka

“Pomaganie jest dziecinnie proste”- tak brzmiało hasło 27 finału WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udowodniły to nasze przedszkolaki oraz ich rodzice, którzy całym sercem włączyli się do tej wspaniałej akcji. Przedszkolaki w Algonquin własnoręcznie  wykonały wspaniałe prace z których dochód został przeznaczony na szczytny cel akcji.

W styczniu swoje urodzinki obchodził Kubuś Puchatek-  miś, którego zna każdy przedszkolak. Wspaniałe przyjęcia dla misia przygotowały przedszkolaki w Hanover Park i Algonquin. Każda grupa wykonałą dla misia wspaniałe prezenty. Były laurki, tort, życzenia.  Kubusia Puchatka uwielbiają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Nauczycielki przygotowały dla dzieci teatrzyk o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach, a także czytały swoim podopiecznym o przygodach misia. Wszystkiego najlepszego Kubusiu Puchatku!

21 i 22 stycznia nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście- babcie i dziadkowie. Przedszkolaki w Algonquin i Hanover Park przygotowały dla swoich babci i dziadków wspaniałe występy w których poprzez śpiew, taniec, recytacje wierszyków pokazali swoją dziecięcą, ale jakże szczerą miłość do nich.  Goście z dumą i z wzruszeniem oglądneli piękne występy swoich wnuków. Wnuczęta przygotowały dla swoich babć i dziadziusiów różne konkursy. Było dużo uśmiechu, zabawy i wzruszeń. Na koniec każda babcia i dziadek dostali od swojego wnuka piękny prezent z okazji ich świeta. To był piękny dzień! Żyjcie nam w zdrowiu i radości kochane babcie i dziadkowie!