Wakacyjne zabawy- przedszkolaki w Algonquin

Pani Lato zawitała u nas już na dobre! Przyniosła nam prawdziwie letnią pogodę- gorące słoneczko rozpieszcza nas każdego dnia… A co jest najlepsze dla naszych maluchów w piękne, letnie, wakacyjne dni? Oczywiście, że wspaniale spędzony czas w naszym kochanym przedszkolu!
W okresie wakacyjnym na naszych milusińskich czeka ogrom atrakcji!

Każdy dobrze wie, że w upalne dni dla ochłochy, najlepszy jest strumień zimnej wody! Na Wyspie Dzieci, jak co roku, organizowane są zabawy z wodą w których dzieci uwielbiają uczestniczyć. Polewanie się wodą w gorące dni spowoduje uśmiech na twarzy każdego dziecka!

Czy słoneczko,czy wiaterek, idą przedszkolaki na spacerek! Pamiętajmy, że słońce daje nam dużo witaminki D- dlatego wyjdźmy mu na spotkanie! Wakacje to idealny czas na długie spacery pełne wrażeń!

Zabawy z wodą, spacerki, rysowanie kredą, łapanie baniek, zajęcia na świeżym powietrzu – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają tego lata na nasze maluchy…Niedługo wybiorą się w wspaniałą podróż…Gdzie? …. To będzie pewna egzotyczna niespodzianka na która warto czekać!