W świecie dinozaurów, krainie bocianów i pięknym ogrodzie !

Odkrywcy w Hanover Park zamienili się w naukowców badających szczątki klasowego dinozaura. Prowadzili badania nad skamieniałościami, a także byli świadkami narodzin małego dinozaura! Poznali nazwy dinozaurów, wygląd, a także budowę ich szkieletu. To była niezwykła lekcja!

Po tak niezwykłej lekcji niektórzy postanowili, że w przyszłości zostaną archeologami! Czemu nie? Przecież to niezwykły i jakże ciekawy zawód. Odkrywcy zapoznali się nie tylko z zawodem archeologa, ale także z wieloma innymi zawodami, które mogą wykonywać jak dorosną. Każde dziecko odpowiedziało na pytanie: “Kim zostaniesz jak dorośniesz?”. Odpowiedzi były przeróżne. Niektórym marzy się bycie policjantem, niektórzy chcąbyć nauczycielami, a jeszcze inni np kucharzami! Odkrywcy wzięli także udział w zabawie: “Kim jestem?”. Przebierali sięi odgadywali nazwy różnych zawodów. Było bardzo wesoło!

Wiosna już na dobre u nas zagościła, dlatego czas zasadzić piękne kwiaty. Zabrali się do tego Bystrzaki, Krasnale, Misie i Smerfy w Hanover Park. Dzieciaczki zamieniły się w ogrodników i zasadziły kwiatuszki. Niedługo w naszym przedszkolu powstanie piękny, kolorowy ogród! Słoneczko świeć nam jak najwiecej, ciepły deszczyku spraw, aby nasze roślinki nam pięknie rosły.

Tymczasem Misie w Algonquin wybrały się do wspaniałej krainy bocianów. Te piękne ptaki z czerwonymi nogami tak ich zafascynowały, że postanowiły zostać tam na dłużej. Po tej wspaniałej przygodzie w Bocianowie Misie zrobiły w swojej klasie piękną, bocianią łąkę!