Specjalne urodziny, irlandzkie tańce i powitanie wiosny!

Marzec jest w naszym przedszkolu miesiącem pełnym atrakcji!  Odkrywcy i Podróżnicy w Hanover Park celebrowali urodziny Dr Suess. Nie tylko czytali książeczki Dr Suess, ale tak jak bajkowe postacie, dzieci mieli dzień z szalonymi kapeluszami, śmiesznymi skarpetkami i fryzurami. Nawet przygotowali ucztę z zielonymi jajkami, robiąc zieloną jajecznicę, tak jak w książce „ Green eggs and ham “!

Zielony kolor jest w tym miesiącu naszym ulubionym! Zielono zrobiło się w całym przedszkolu podczas balu z okazji święta Św. Patryka. Razem z zielonym skrzatem przy rytmach irlandzkiej muzyki bawiły się przedszkolaki z Hanover Park i Algonquin. Skrzat psotnik troszeczke narozrabiał w naszym przedszkolu, ale w zamian zostawił nam skarb na końcu tęczy.

Bo zima, bo zima każdemu obrzydła, niech słońce da jej pstryczka w nos! Milusińscy postanowili poszukać Pani Wiosny i poprosić aby przyszła do naszego przedszkola jak najszybciej. Na spacerkach znaleźli pierwsze ślady wiosny- cieplejsze słoneczko, zieloną trawke, fioletowe krokusy i pączki na drzewach.

Doczekaliśmy się! Przyszła do nas w czwartek z rana, zapukała do przedszkolnych drzwi…! Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty! Piękna, kolorowa Pani Wiosna najpierw odwiedziała przedszkolaków w Hanover Park. Zostawiła dużo ciepłego słoneczka, piękne kolorowe motyle i cudowne wiosnne kwiaty. Na twarzach dzieci namalowała duży uśmiech. Każdy był szczęśliwy, że w końcu mamy upragnioną wiosnę. Tego dnia Pani Wiosna była bardzo zapracowana, odwiedziła także przedszkole w Algonquin. Dzieci były przygotowane na przyjście tej pięknej, kolorowej pani. Każda grupa przygotowała nawet piękną, kolorową suknię dla Pani Wiosny. W zamian za to Wiosenka przyniosła maluchom kolorowe motylki, czerwone biedroneczki, zielone żabki i pracowite pszczółki!

Wiosno bardzo się cieszymy, że już z nami jesteś!