Przedszkolaki z Northbrook świętują ukończenie polsko i anglojęzycznego programu

W piątek 26 czerwca, ODKRYWCY- grupa Kindergarten i Pre-K oraz BYSTRZAKI- polskojęzyczna grupa oficjalnie zakończyły rok szkolny 2019/2020. Z powodu zaistniałej na świecie sytuacji w tym roku graduacja odbyła się bez udziału rodziców. 

Zakończenie roku miało miejsce na dużej, pięknie udekorowanej sali. Naipierw pożegnalismy grupę Bystrzaków a nastepnie Odkrywców. Uroczystość zakończnia roku wyglądała podobnie w obydwu grupach. Najpierw uczniowie obejrzeli wideo z graduacji z poprzedniego roku. Po czym nastąpiło oficjalne rozdanie dyplomów przez Panią Dyrekor. Następnie każda z grup zaprezentowała przygotowany przez siebie program artystyczny (który został uwieczniony jako video dla nieobecnych rodziców). Na sam koniec graduacji, grupa BYSTRZAKI i KINDERGARTEN na słowa “czapki z głów” zakończyła swoją edukację poprzez podrzucenie czapek graduacyjnych. 

Dziękujemy i gratulujemy wspaniałym uczniom i ich rodzicom za ten niesamowity rok szkolny i współpracę. Naszym Absolwentom życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w szkole. Cieszymy się, że to Wyspa Dzieci była waszym wyborem na pierwszym etapie edukacji.