O cyrkowych sztuczkach, pięknym uśmiechu i zimowych spacerkach

W cyrkowym namiocie arena się złoci 
Orkiestra głośno gra
Wirują piłeczki, słoń wchodzi do beczki
Pod niebo skacze pchła!

W przedszkolu w Algonquin można było poczuć się jak w prawdziwym cyrku. Odwiedził nas  prawdziwy klaun z dużym, czerwonym nosem. Pokazał maluchom kilka śmiesznych, cyrkowych sztuczek. Było śmiechu co niemiara! Misie zrobiły razem z klaunem jego portret, a póżniej mogły przymierzyć jego nos i śmieszne buty. Razem z klaunem próbowały także żonglować piłeczkami. Także Krasnale próbowały “wejść w skórę” cyrkowych artystów i próbowali wykonywać różne cyrkowe akrobacje. Wszyscy bawili się świetnie, czekamy z niecierpliwością na kolejne zabawy z cyrkowymi artystami.

Bo to bardzo ważna rzecz, aby zdrowe zęby mieć! Doskonale wiedzą o tym nasze maluchy. Przez cały tydzień uczyły się jak odpowiednio dbać o ząbki. Krasnoludki w Hanover Park dowiedziały się co robić, aby ich ząbki były zawsze wesołe, a uśmiech bielutki jak śnieg!  Przedszkolaków w Algonquin i Hanover Park odwiedziła dentystka dr Iwona Iwaszczyszyn i dr Agnieszka Iwaszczyszyn ze swoimi asystentkami. Panie przeprowadziły dla maluchów wspaniałą lekcję na której opowiedziały jak dbać o ząbki, aby nasz uśmiech był biały i piękny, a ząbki mocne i zdrowe. Dzieci dostały także wspaniałe upominki. Dziękujemy za cudowną lekcje. Teraz już szoteczka i pasta będą najlepszymi przyjaciólmi naszych przedszkolaków każdego dnia.

Wiosna tuż, tuż… Krasnoludki w Algonquin do końca cieszą się urokami zimy wychodząc na spacerki. Może już wkrótce spotkają pierwsze oznaki wiosny? Z niecierpliwością na to czekamy!;)