Magiczna łąka Tuptaków – Wyspa Dzieci w Algonquin

“Już się nasza łąka rozkwieciła cudnie….

Nad naszą magiczną łąką rozlało się popołudnie…

Nietoperze, motyle, trzemiele wśród kwiatów się schowały

I na kolejny dzień w cudownej toni kwiatów z niecierpliwością czekały…”

Na Wyspe Dzieci w Algonquin odbył się wspaniały występ grupy stepowania – Tuptaków, prowadzonej przez instruktorkę tańca Joannę Wawro. Tuptaki razem z Panią Asią przygotowały wyjątkowy spektakl “Magiczna łąka”. Występ rozpoczął się nocnym tańcem nietoperza, następnie dzieci z grupy tuptaków zatańczyły “Poranny taniec motyli”, scena zamieniła się w piękną łąkę, pełną cudownych motylków. Najmłodsze dzieci z grupy stepowania – Tuptasie zaprezentowały się jako trzmiele.

Na występie pojawili się także przedstawieciele Algonquin Garden Club. Organizacja ta uczy dzieci o lokalnej ekologii, podziela swoje umiłowanie do ogrodnictwa, przyczyniając się do upiększania naszej społecznosci, przekazując datki charytatywne dla szkół i przedszkoli. Nasze tuptaki otrzymały od Algonquin Garden Club wiele roślinek, które będą zaczątkiem do pięknego ogrodu, który powstanie na Wyspie Dzieci w Algonquin. To jest wspaniała inicjatywa, która będzie uczyć nasze dzieci jak dbać o rośliny, o tym jak przyroda jest ważna w naszym życiu.

Już się nie możemy doczekać kolejnych przygód w Tuptakach! Zajęcia zostaną wznowione we wrześniu. Chętnych prosimy o kontak z Panią Joanną Wawro : 847 532 5262