Karnawałowe rytmy, wyprawa na biegun północny, piżamkowy dzień!

Witamy Cię, Nowy Roku 2019!  Mamy wobec Ciebie dużo wspaniałych planów, więc  miejmy nadzieję, że je spełnisz! Wszystkim przedszkolakom, rodzicom oraz odwiedzającym naszą stronę życzymy wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku!  Nowy Rok w karnawałowych rytmach witały przedszkolaki w Hanover Park. Ubrani w karnawałowe czapeczki i błyszczące maski bawili się w rytm najlepszych przedszkolnych hitów!

Po wspaniałej zabawie nalezało się milusińskim trochę odpoczynku. Wszyscy wiemy, że w takim przypadku nie ma nic lepszego niż wygodna piżamka i dobra bajka! W Algonquin nauczycielki zorganizowały dla swoich podopiecznych tzw. Pijama day. Dzieci mogły w ten dzień przyjść do przedszkola w swojej ulubionej piżamce, a w dodatku mogła im towarzyszyć ulubiona maskotka. Przedszkolaki poczuły się jak w prawdziwym kinie oglądając bajkę na dużym ekranie. To byl na prawdę fajny dzień!

To nie koniec atrakcji! Po solidnym odpoczynku w piżamkowy dzień, wybraliśmy się na wspaniałą, ale też mroźną wyprawę, bo aż na biegun północny. Dowiedzieliśmy się jak żyją ludzie w tym zimnym miejscu, a także poznaliśmy zwierzątka polarne: niedźwiedzie polarne, foki, morsy, pingwiny oraz sowę śnieżną. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o tych zwierzątkach, a poprzez różne doświadczenia poczuliśmy jak bardzo jest tam zimno! Krasnale i Bąbelki w Algonquin wykonały piękne prace z polarnymi zwierzątkami, które póżniej mogliśmy podziwiać na naszej przedszkolenj gazetce. To była na prawde interesująca lekcja!