Z wizytą na dyniowej farmie

Na początku października nasze maluchy miały wspaniałą okazję do tego, by z bliska przyjrzeć się darom jesieni. Odwiedziły bowiem dyniowe farmy.

20171003_121313Przedszkolaki z Schiller Park i Northbrook dobrze bawiły się na Didier Farm w Lincolnshire. Dzieci jeździły wozem, zwiedzają20171003_124340(0)c kukurydziany labirynt pełen halloweenowych dekoracji i strachów na wróble. Potem przyszła kolej na zabawy w sianie. Nie obyło się be zjeżdżalni, jeżdżenia rowerami, pchania kół i lokomotywy. Milusińscy mogli nawet obejrzeć wyścigi świń, które wywołały wiele emocji i śmiechu. Po smacznym lunchu, mali podopieczni odwiedzili zwierzęta – te częściej i rzadziej hodowane. Dzieci mogły też pobiegać wśród dyń i zajrzeć do indiańskiego wigwamu. Na pamiątkę każdy wybrał sobie piękną dynię.

20171005_112157Wiele atrakcji czekało też na przedszkolaki z Hanover Park na Goebbert’s Farm w Barrington. Milusińscy obejrzeli film o gospodarstwie, przejechali się wozem, nakarmili żyrafę i odwiedzili wiele zwierząt, w tym kozy, owieczki i lamy. Oczywiście był też czas na wspólny posiłek, zdjęcia i zabawę. Zachwyt u najmłodszych wzbudził zabawny dinozaur, zajadający się dyniami. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały prezenty – dynie, kolorowe kolby kukurydzy i kabaczki.

Nie ma wątpliwości, że wszyscy wspaniale się bawili. Pozostały nam miłe wspomnienia i uśmiechnięte galerie. Dziękujemy za świetne wycieczki i zapraszamy na kolejne!