Wielkanocne zabawy

Długie uszy, puszysty ogonek, dwa zęby i uśmiech od ucha do IMG_3806ucha. O kim mowa? Nasze dzieci na pewno bez problemu odpowiedziały na to pytanie. Niedawno bowiem spotkały w przedszkolu kogoś, kto bardzo pasował do powyższego opisu. Kogo, pytacie? Wielkanocnego Króliczka oczywiście!

Easter Bunny odwiedził w pierwszym tygodniu kwietnia zarówno Northbrook, Schaumburg jak i Schiller Park. Przyniósł ze sobą jajka z niespodziankami i wiele radości. Nawet panie naIMG_3791uczycielki nie mogły się oprzeć jego figlarnemu spojrzeniu i wrodzonemu wdziękowi. Króliczek skakał, tańczył i rozdawał uściski wszystkim, którzy na nie czekali—w tym dyrekcji. Podziwiał piękne prace, koszyczki, kwiatki i pisanki, jakie maluchy robiły przez cały tydzień. Złożył też serdeczne życzenia wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom—zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt Wielkiej Nocy—po czym czmychnął do swojej norki. Na pewno odwiedzi Was w domu w ten weekend!

Tymczasem w świąteczny nastrój na pewno wprowadzą fotograficzne wspomnienia ze spotkania z Króliczkiem—Northbrook/ Schaumburg/ Schiller Park