W oczekiwaniu na jesień

IMG_7245Mimo, iż pogoda nas rozpieszcza a lato nie chce opuścić, oznaki jesieni widoczne są już w wielu parkach. I to właśnie o nich mówiły niedawno nasze przedszkolaki.

Misie w Northrbook zrobiły piękne, jarzębinowe bransoletki, korzystając z darów natury. Bystrzaki w Hanover Park przygotowały natomiast wspaniałe drzewo, pełne kolorowych liści. Krasnale także malowały liście na czerwono, brązowo, żółto i pomarańczowo – oglądając również szyszki, żołędzie i kasztany.IMG_0382

Zanim nadszedł czas na szukanie jesieni, maluchy w Schiller Park uczyły się nazywania swoich emocji. Podróżnicy zorganizowali różne zabawy, w tym taneczne. Nie 20170920_141317(1)zabrakło także powtarzania literek i cyferek. Misie również dobrze się bawiły, poznając uczucia swoje i równieśników.

W Schiller Park odbyło się rozdanie nagród dla uczestników konkursu pt. “Moje wakacyjne wspomnienia”. Piękne i kreatywne prace, zdjęcia i rysunki ozdobiły przedszkolny korytarz. Gratulujemy wszystkim dzieciom i zachęcamy do udziały w kolejnych konkursach. Następny już na początku października!

 

Comments are closed.