W bajecznym świecie tańca

Już po raz kolejny w drugą niedzielę maja młode tancerki Teatru Tańca Marzeny Pol zaprezentowały swoje umiejętności i zabrały licznie zgromadzonych widzów w podróż do zaczarowanego lasu.

20170514_154416_1494814230420_1496951934431W ramach V Wiosennych Prezentacji, dziewczęta z grup Pląs, Akcent, Gracja i Wyobraźnia, wystąpiły ze wspaniałym programem tanecznym. Małe artystki przedstawiły muzyczną baśń o magicznym lesie. Nie zabrakło w nim rozkosznych królików, elfów i wróżek, ale także zwinnych nietoperzy i wiedźmy. Opowieść o walce dobra ze złem, światła z cieniem, ubrana w oryginalne choreografie i piękne kostiumy wszystkim bardzo się podobała. Całość opracowała i przygotowała niezastąpiona Marzena Pol, dla której ten jubileuszowy spektakl był szczególnie bliski. Jak opowiadała nasza utalentowana nauczycielka baletu, jako nastolatka sama wystąpiła w podobnej muzycznej baśni, grając jedne z pierwszych skrzypiec jako świerszcz-solista.20170608_193324

Serdecznie gratulujemy uczestniczkom tego pięknego wydarzenia a także pani Marzenie Pol, której jednocześnie dziękujemy za przygotowanie tak niezapomnianego programu. Wyrazy wdzięczności kierujemy też w stronę dyrekcji Wyspy Dzieci w Schiller Park, nauczycieli i właścicieli, którzy pomogli w organizacji V Wiosennych Prezentacji. Amerykański Dzień Mamy wszyscy spędziliśmy bowiem magicznie!

Dziś można wrócić wspomnieniami do naszej tanecznej baśni. Trailer filmu z występu zobaczyć można klikając w link poniżej. Płyty z pełnym nagraniem a także ze zdjęciami nabyć można w naszym biurze. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego odbioru!

 

Comments are closed.