Pamiętajcie o ogrodach!

Niedawno pisaliśmy o tym, że Poszukiwacze z Schiller Park sadzili nasiona w ramach zajęć lekcyjnych. Wiosna zawitała jednak także do Northbrook, gdzie dzieci z ochotą zabrały się do ogrodniczej pracy.20150505_115819

Grupa Bystrzaków do serca wzięła sobie słowa Jonasza Kofty z powyższego cytatu —i postanowiła zadbać o zielone otoczenie przedszkola. Maluchy z radością posadziły na początku maja piękne, różnobarwne kwiatki, w tym ulubione przez Ks. Twardowskiego bratki. Foto-relację zobaczyć można w naszej galerii.

Czerwiec  w Northbrook także rozpoczął się niezwykle kwieciście. Kolejne maluszki postanowiły bowiem zadbać o otoczenie przedszkola, wypełniając wielkie donice sadzonkami. Od razu wszystko wygląda lepiej!

Zarówno Bystrzaki jak i Smerfy z Schiller Park nie pozostały w tyle. Także te dwie grupy zabrały się do pracy w przedszkolnym ogródku. Dzięki nim jest tam teraz niezwykle kolorowo!

Nasze dzieci miały okazję zasmakować trudnej, ale przynoszącej wiele satysfakcji, pracy ogrodnika. Mamy więc nadzieję, że pogoda będzie dla roślin łaskawa—i zasadzone kwiaty rosnąć będą aż do nieba!