Każdą Mamę kochać trzeba, czyli o Dniu Mamusi na Wyspie Dzieci

Mama – to podobno najpiękniejsze słowo w każdym języku i chyba trudno tej opinii nie podzielić.  To właśnie dla swoich kochanych, jedynych i niepowtarzalnych Mam nasze dzieci przygotowały wiele niespodzianek w ramach wielkiej, przedszkolnej uroczystości.

We wszystkich placówkach milusińscy hucznie obchodzili Dzień Mamy. Każda z grup przedstawiła licznie zebranym gościom wierszyki i piosenki. Były też wspólne tańce, uściski, całusy i oczywiście rozdanie nagród, czyli pięknych prac małych artystów, a na koniec—smaczny poczęstunek. Niejednej Mamie zakręciła się łezka w oku patrząc na pięknie występujące maluchy. Jak wspaniale prezentowały się nasze przedszkolaki można zobaczyć oglądając zamieszczone poniżej filmy lub fotografie w galerii. Miłego odbioru!

Warto też wspomnieć, że Mamusie wzięły udział w konkursie na najzdrowsze danie. Wszystkie przyrządzone smakołyki, od sałatek po ciasta, były bardzo smaczne. Dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom.

Pozostaje nam więc raz jeszcze złożyć wszystkim Mamusiom, Mateczkom i Mateńkom najgorętsze życzenia – słonecznych dni, majowej łąki, wielu powodów do uśmiechu, siły i pogody ducha, niewyczerpanych zapasów cierpliwości, przyjemnych niespodzianek oraz nieustannej pociechy z latorośli. Dziękujemy Wam za to, że jesteście  – i to w dodatku tak cudowne i niezastąpione.

Galerie: Schiller Park / Northbrook / Schaumburg