Kadra nauczycielska

Kilka słów o Naszej Kadrze – z przymrużeniem oka…


Monika Nawrot

Uśmiechnięta, opiekuńcza, tryskającą pomysłami założycielka Wyspy Dzieci. Tak jak jej ulubiony bohater literacki, Robinson Crusoe, każdy dzień wykorzystuje co do minuty-pracując lub planując kolejne działania (swoje i podwładnych). Niezwykle wyrozumiała, pogodna i tolerancyjna; z łatwością nawiązuje kontakty. W wolnym czasie, na którego brak notorycznie cierpi, z lubością wsłuchuje się w ciszę lasu i relaksuje na łonie natury. Idylla trwa jednak do czasu pojawienia się pierwszych pająków, gdyż to właśnie ich miłośniczka “Dzieci z Bullerbyn” boi się najbardziej. Poza tym nie cierpi nieszczerości, kłamstwa i zazdrości. Gdyby nie była pedagogiem, chciałaby oddać się tańcu lub muzyce-jako baletnica bądź skrzypaczka. Tymczasem jednak radośnie dyryguje przedszkolakom i wszystkim wychowawcom.


Renata Dąbrowska

Dyrektor przedszkola w Schiller Park.


Małgorzata Karpińska

Dyrektor przedszkola w Hanover Park. Znakomity zmysł organizacyjny oraz wieloletnie doświadczenie pedagogiczne sprawiają, że Małgosia wspaniale sprawdza się w tej roli. Jest kobietą o wielkim sercu, dla każdego ma zawsze dobre słowo i uśmiech, w każdym widzi przede wszystkim człowieka, dlatego kochają ją zarówno rodzice, nauczyciele jak i dzieci.
Pani Małgosia wolne chwile najchętniej spędza z najbliższą rodziną w domowych pieleszach. Uwielbia tańczyć i poleca taniec każdemu kto pragnie rozładować stres i zapomnieć o codziennych troskach. Marzy o domu z ogrodem, gdzie przy kominku mogłaby bez pośpiechu oddawać się ciekawej lekturze.


Magdalena Guz

Dyrektor przedszkola w Northbrook.


Współpracowali z nami