Grupy – Northbrook

 

MISIE

KRASNALE

BYSTRZAKI

ODKRYWCY


ZAJĘCIA DODATKOWE:

Pragniemy poinformować Państwa o rozpoczynających się od 12 października 2015 roku dodatkowych zajęciach na Wyspie Dzieci:

Wprowadzenie w świat muzyki”-zajęcia  rozwijające dziecięcą muzykalność. Podczas zajęć mali uczestnicy tańczą, grają na istrumentach, śpiewają i aktywnie słuchają muzyki, a tym sposobem rozwijają swoje naturalne zdolności muzyczno – ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i w środy od godz. 12:45 do 13:15 – w grupach „Misie”i „Krasnale”oraz od godz. 13:30 do 14:15 w grupach „Bystrzaki” i „Odkrywcy”.

 CENA ZAJĘĆ:

– jeden raz w tygodniu wynosi dla młodszych dzieci $25 miesięcznie od dziecka, dla najstarszych  grup $35 miesięcznie od dziecka

– dwa razy w tygodniu wynosi dla młodszych $35 miesięcznie od dziecka dla najstarszych grup $45

  – „Maluszki ćwiczą plecy i nóżki”zajęcia gimnastyczne mające na celu korekcję dysfunkcji układu ruchowego. Poprzez zabawę wdrażane będą prawidłowe nawyki odpowiedniej postawy są prawidłowej postawy oraz potrzeby gimnastykowania się , tak często jak to możliwe. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i piątki od godz. 14:45 do 15:30.

   CENA ZAJĘĆ:

– jeden raz w tygodniu opłata wynosi $60 na miesiąc

– dwa razy w tygodniu opłata wynosi $90 na miesiąc

Warsztaty teatralne” zajęcia dla dzieci w wieku  od 3 do 14 lat. Dzieci będą pracować na spektaklem, który zagrają na scenie w czerwcu. Będą pracować nad wyobraźnią i koncentracją, nad poprawną wymową oraz tworzyć wspólne elementy  scenografii i rekwizytów. Zajęcia odbywac się będą w czwartki od godz. 14:45 do 15:30.

CENA ZAJĘĆ:

– opłata miesięczna wynosi $ 70.

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem.