Czerwcowa rozgrzewka

Jeszcze tylko kilka chwil i powitamy długo oczekiwane wakacje! Nasze maluchą już nie mogą się ich doczekać.

483678E6-Czerwiec na Wyspie Dzieci rozpoczął się wspaniałą zabawą z okaji Dnia Dziecka, o której niedawno pisaliśmy. Misie w Northbrook obchodziły też urodziny jednej z koleżanek. Miały tym samym wiele dodatkowych atrakcji i upominków.

Krasnale w Hanover Park cały tydzień spędziły natomiast na sportowo. Milusińscy uczyli się różnych gier i próbowali swych sił w kilku dyscyplinach. Grali w piłkę nożną i koszykówkę, zakładając specjalne koszulki. Przedszkolaki wzięły również udział w klasowych zawodach na najlepszego atletę – biegacza. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych medali! Ponadto, były kręgle i mnóstwo spacerów. W końcu w każdym zdrowym ciele, zdrowy duch!19073258_1693285630701304_1836534982_o

A co jeszcze czeka na w czerwcu? Już niebawem pożegnamy starszaki podczas uroczystej graduacji. Już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania. Jednocześnie pragniemy przypomnieć i zaprosić także na Poloniadę – czyli piknik z okazji Dnia Taty. Zabawa odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca. Wyspa Dzieci na scenie pojawi się o godz. 2 po południu. Szczegółowe informacje tu: http://www.poloniadachicago.com/ Do zobaczenia!

 

Comments are closed.