Baśnie, bajki, bajeczki

Któż z nas nie słucha z zaciekawieniem magicznych opowieści, legend i tajemnicznych historii? Chyba wszyscy, a w szczególności dzieci, lubimy od czasu do czasu przenieść się w inny świat i zapomnieć o codzienności.20150417_172922_resized

Wspaniałym sposobem na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości jest wzięcie udziału w organizowanych przez nas “Spotkaniach z książką”. Odbywają się one w centrum w Schaumburgu i zawsze zgromadzają wielu miłośników literatury- w różnym wieku. Oczywiście oprócz czytania bajek, przedstawień, skecz i kukiełkowych teatrzyków, są również zabawy plastyczne. Dzieci uczą się ilustrować opowieści, co jeszcze korzystnej wpływa na rozwój ich wyobraźni, zdolności i psychomotorycznych umiejętności. Przy tym wszystkim oczywiście wszyscy dobrze się  bawią i mało komu uśmiech schodzi z twarzy.

Zapraszamy więc nie tylko do obejrzenia galerii, ale także do wzięcia udziału w kolejnym “Spotkaniu”, o którym na pewno informować będziemy na portal Facebook oraz stronie głównej. Do zobaczenia!